Timbela M341A falhoz építhető fa kerti ház oldalfallal padló nélkül
Cikkszám 4980389Termékleírás
Cikkszám 4980389
Az oldalfallal felszerelt, padló nélküli Timbela M341A 10 m2-es falhoz építhető fa kerti ház a tökéletes megoldás, ha tárolóhelyre van szüksége autói, szerszámai, kerékpárjai és kerti gépei számára. Az egyszerű összeszerelésnek, az északi lucfenyőből készült burkolatnak és a tartós tetőfedő bitumennek köszönhetően ez a kerti ház védelmet nyújt az időjárás viszontagságaival szemben, és szárazon tartja a holmiját. Ezenkívül kétszárnyú ajtókkal és plexi ablakokkal rendelkezik, amelyek sok természetes fényt adnak, így a forró nyári napokon gyorsan hozzáférhet a grillhez, a medencéhez és a kerti bútorokhoz. A nagyobb biztonság érdekében egy ajtóreteszt is tartalmaz. Egy megtérülő befektetés! A Timbela M341A 10 m2-es falhoz építhető fa kerti házzal nem foghat mellé!
A csomag tartalmaz egy csavarokkal és zsanérokkal ellátott szerelőkészletet, valamint egy szerelési útmutatót is. Próbálja ki Ön is a Timbela M341A fa kerti házunkat!
Fontos információk:
A méretek 1-2 mm-rel eltérhetnek.
Minden faalkatrészt természetes állapotban szállítunk. Az összeszerelés során a hornyot és a csapot favédőszerrel kell lefesteni a rothadás ellen. A külső festést közvetlenül az összeszerelés után egy pigmentált, nyílt pórusú favédő lazúrral kell elvégezni.
Teherautóval szállítjuk házhoz. A csomagok nagyok és túlméretezettek.
A telefonszám megadása KÖTELEZŐ a kiszállításhoz. Ha nem lehet elérni a vevőt, akkor a futár nem tudja kézbesíteni az árut!
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827950211
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 218 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 514 cm |
| Falvastagság: | 17 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 205 cm |
| Tetőfelület: | 11,42 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 244 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 155 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 493 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 218 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 514 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 10,1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 21 007 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 10,1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 21 007 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 10,1 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 10,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420,0 kg |
| Magasság: | 2,44 m |
| Szélesség: | 2,05 m |
| Mélység: | 4,93 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
















