Timbela M367C+M367G kerti faház padlóval bézs barna FSC®
Cikkszám 5348941Termékleírás
Cikkszám 5348941
A Timbela M367C+M367G kerti faház 1,98 m2-es hasznos alapterületével tökéletesen alkalmas kis kertekbe vagy szűk helyekre. A stabil kétszárnyú ajtó (118 cm x 176 cm) megkönnyíti a belépést, még nagyobb tárgyakkal is. A beépített ablak (65 cm x 37 cm) napfényt biztosít. Az impregnált padló (19 mm vastag, 6 cm magas) a csomag részét képezi. A ház magassága max. 218 cm.
Klasszikus kialakítás
Ez az időjárásálló és bitumen bevonatú OSB-3 tetővel rendelkező kompakt kerti ház diszkréten illeszkedik bármilyen kerti környezetbe. Ideális szerszámok, kerti gépek vagy kerékpárok tárolására.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827955049
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 196 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 136 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 168 cm |
| Tetőfelület: | 1,9 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 218 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 118 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 180 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 130 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 1,98 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 3,6 m³ |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 3,6 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 1,98 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 177,0 kg |
| Magasság: | 2,24 m |
| Szélesség: | 168,0 cm |
| Mélység: | 118,0 cm |














