Timbela M369C kerti faház bézs barna FSC®
Cikkszám 5348990Termékleírás
Cikkszám 5348990
A Timbela M369C kerti faház 4,33 m2-es alapterületével elegendő helyet kínál kerti gépeknek, kerékpároknak vagy bútoroknak. A kétszárnyú ajtó (118 cm x 176 cm) kényelmes belépést biztosít, még méretes tárgyakkal is.
A beépített ablak (65 cm x 37 cm) kellemes napfényt enged a belső térbe. A kerti ház magassága 218 cm. Ezt a modellt padló nélkül szállítjuk.
Klasszikus kialakítás
Egyszerű, funkcionális kialakításával és bitumen bevonatú, időjárásálló OSB-3 tetőjével harmonikusan illeszkedik minden kertbe. Ideális közepes és nagy telkekhez.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827955070
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 236 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 226 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 208 cm |
| Tetőfelület: | 4,3 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 218 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 208 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 220 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 220 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,33 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 7,91 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 4,33 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 224,0 kg |
| Magasság: | 2,18 m |
| Szélesség: | 2,08 m |
| Mélység: | 2,08 m |














