Timbela M369F kerti faház bézs barna FSC®
Cikkszám 5348974Termékleírás
Cikkszám 5348974
A Timbela M369F kerti faház 4,33 m2-es alapterületet kínál kerti gépek, szerszámok vagy bútorok számára. A stabil kétszárnyú ajtó (116 cm x 175 cm) 34 mm vastag kerettel és zárral megkönnyíti a nagy tárgyak berakását.
A beépített ablak (39 cm x 45 cm) kellemes napfényt biztosít a belső térben. A 218 cm-es teljes magasságnak köszönhetően állva is kényelmes munkavégzést tesz lehetővé. Ez a modell nem tartalmazza a padlót.
Klasszikus kialakítás
Időtlen formájának, időjárásálló szerkezetének és a praktikus, bitumen bevonatú OSB-tetőjének köszönhetően ez a kerti ház harmonikusan illeszkedik minden kertbe. Ideális közepes és nagy telkekhez.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827954264
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 236 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 226 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 208 cm |
| Tetőfelület: | 4,3 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 218 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 116 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 175 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 208 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 220 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 220 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,33 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 7,91 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 4,33 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 229,0 kg |
| Magasság: | 2,18 m |
| Szélesség: | 2,08 m |
| Mélység: | 2,08 m |
















