Timbela M386 kerti faház bézs barna FSC®
Cikkszám 5349014Termékleírás
Cikkszám 5349014
Az Timbela M386 kerti faház beépített tűzifatárolóval 3,53 m2 és 0,94 m2 kombinált hasznos alapterületet kínál. Ideális kerti gépek, bútorok vagy tűzifa tárolására.
A nagy kétszárnyú ajtó (118 cm x 176 cm) kényelmes belépést tesz lehetővé, még méretes tárgyakkal is. Az ablak (30 cm x 30 cm) napfényt enged a belső térbe. A ház maximális magassága 218 cm. A csomag nem tartalmazza a padlót.
Klasszikus kialakítás
Időtlen formája, valamint a zárt fészer és a nyitott fatároló kombinációja révén ez a modell tökéletesen illeszkedik a különböző kertekbe. A bitumen bevonatú OSB-tető véd az időjárástól.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827955094
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 272 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 206 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 244 cm |
| Tetőfelület: | 4,5 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 218 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 188 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 256 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 200 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,45 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 8,4 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 9,3 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 2,55 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 245,0 kg |
| Magasság: | 2,18 m |
| Szélesség: | 2,44 m |
| Mélység: | 188,0 cm |
















