Timbela M389F kerti faház bézs barna FSC®
Cikkszám 5349055Termékleírás
Cikkszám 5349055
A Timbela M389F duplatárolós kerti faház 3,53 m2 hasznos alapterületet, valamint két, egyenként 0,97 m2 tárolót kínál, így ideális kerti gépek, kerékpárok és akár 1,53 m3 tűzifa tárolására.
Két ajtóval (118 cm x 176 cm és 118 cm x 151 cm), valamint nagy ablakkal (45 cm x 39 cm) rendelkezik, amely napfényt juttat a belső térbe. Maximális magassága 218 cm. Ezt a modellt padló nélkül szállítjuk.
Klasszikus kialakítás
A zárt fészerterület és a két nyitott tárolórész kombinációja révén ez a modell funkcionális és esztétikus. Az időjárásálló, bitumen bevonatú OSB-3 tető megbízhatóan védi a tarolt holmikat a nedvességtől.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827955131
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 328 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 206 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 300 cm |
| Tetőfelület: | 5,4 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 218 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 188 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 312 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 200 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 5,4 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 5,82 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 9,1 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 3,53 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 285,0 kg |
| Magasság: | 2,18 m |
| Szélesség: | 3,00 m |
| Mélység: | 188,0 cm |
















