Timbela M391C kerti faház bézs barna FSC®
Cikkszám 5349071Termékleírás
Cikkszám 5349071
A Timbela M391C duplatárolós kerti faház nagy, 3,53 m2-es hasznos területet és két, egyenként 0,97 m2-es tárolót kínál. Tökéletesen alkalmas kerti gépek, kerékpárok és akár 2 x 1,53 m3 tűzifa tárolására.
A kétszárnyú ajtó (118 cm x 176 cm) kényelmes belépést biztosít. A beépített ablakon (65 cm x 37 cm) napfény jut a belső térbe. A kerti ház 218 cm-es maximális magassága elegendő teret biztosít a fejnek. A csomag nem tartalmazza a padlót.
Klasszikus kialakítás
A hagyományos kialakítás és a kiegészítő tárolási lehetőség miatt ez a kerti ház nagy kertekbe is tökéletes. Az időjárásálló és bitumen bevonatú OSB-3 tető védi a holmikat az esőtől és a hótól.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827955155
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Hornyolt rönk-rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 328 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 206 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 300 cm |
| Tetőfelület: | 6,75 m² |
| Maximális hóterhelés: | 30 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 218 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 118 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 176 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 188 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 312 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 200 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 5,4 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 6 219 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 2 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 9,2 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 3,9 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 291,0 kg |
| Magasság: | 2,18 m |
| Szélesség: | 3,00 m |
| Mélység: | 188,0 cm |
















