Timbela M941B prémium fészer bézs barna FSC®
Cikkszám 5349147Termékleírás
Cikkszám 5349147
A háromfalú Timbela M941B prémium fészer tökéletesen alkalmas a házfalhoz történő építésre. Rengeteg helyet kínál szerszámok, kerékpárok számára, de hobbihelyiségként is használható.
Modern forma
A két nagy ablak rengeteg napfényt enged be, míg a stabil kétszárnyú ajtók megkönnyítik a terjedelmes tárgyak berakását. A hosszú élettartamú SmartSide panelek megbízható védelmet nyújtanak minden időjárás ellen. A terméket lapra szerelve és padló nélkül szállítjuk, az összeszerelés után le kell festeni.
A gyártó adatai
Timbela ir Ko
Ryternos 3B 2
Biruliskes
54469 Lithuania
sale@timbela.com
5060827954899
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | 4 sarkos |
| Stílus: | Klasszikus |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Nyomás alatt impregnált |
| Tetőburkolattal együtt: | Tetőzsindely barna |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 248 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 648 cm |
| Falvastagság: | 10 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 236 cm |
| Tetőfelület: | 14,3 m² |
| Maximális hóterhelés: | 120 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 231 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 154 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 180 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 603 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 236 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 603 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 14,3 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 33,1 m³ |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 33,1 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 14,3 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 22 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 729,0 kg |
| Magasság: | 2,31 m |
| Szélesség: | 2,36 m |
| Mélység: | 6,04 m |














