Upyard kerti ház Strongbox L alappal 203 cm x 163 cm szürke FSC®
Cikkszám 5209028Termékleírás
Cikkszám 5209028
A 203 cm x 163 cm méretű, szürke színű, alappal rendelkező Upyard Strongbox L kerti ház kiváló szellőzést biztosít az ügyesen elhelyezett felső nyílásoknak köszönhetően, amelyek kiváló légáramlást biztosítanak és megvédik tárgyait. A paneles szerkezetnek köszönhetően a felállítás nagyon gyors és egyszerű, így azonnal használatba veheti az új szerszámosházat. Elbűvölő, természetes fa optikájával igazán meggyőző, jól illik bármilyen kertbe, és megbízható tárolást biztosít.
A széles ajtóknak köszönhetően a terjedelmes tárgyak könnyen tárolhatók, és kényelmes hozzáférést biztosítanak a tárgyakhoz. A kiváló minőségű műanyag tető minden körülmények között kiváló időjárás elleni védelmet és megbízható tárolást biztosít tárgyai számára.
Műszaki adatok:
- Belső felület: 2,95 m²
- Alapterület: 3,3 m²
- Falvastagság: 15 mm
- Falmagasság: 1,85 m
- Tetőgerinc magassága: 1,9 m
- Bejárati ajtó típusa: Kétszárnyú ajtó
- Tanúsítvány: FSC
Az Upyard Strongbox L kerti ház robusztus és stílusos megoldást kínál a kerti eszközök és egyéb tárgyak tárolására. Impregnált alapzatával és időjárásálló műanyag tetejével minden időjárási körülményre ideálisan felkészült.
A gyártó adatai
SIA KRONUS
Dauguļu iela 19
2130 Ulbroka
info@kronus.eu
4752196002950
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Konstrukció: | Előszerelt elemek |
| Felületkezelés: | Lazúrozott |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Nem áll rendelkezésre oldalfal |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 230 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 195 cm |
| Falvastagság: | 15 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 203 cm |
| Tetőfelület: | 4,5 m² |
| Maximális hóterhelés: | 70 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 225 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 99 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 179 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 165 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 203 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 165 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 3,4 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 7,6 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 3,4 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 10,2 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 10 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 239,0 kg |
| Magasság: | 82,0 cm |
| Szélesség: | 76,0 cm |
| Mélység: | 190,0 cm |



















