Upyard kerti ház Strongbox M alappal 163 cm x 127 cm natúr FSC®
Cikkszám 5208962Termékleírás
Cikkszám 5208962
A 163 cm x 127 cm méretű, natúr színű, alappal rendelkező Upyard Strongbox M kerti ház az ügyesen elhelyezett felső nyílásoknak köszönhetően optimális szellőzést biztosít, amely kiváló légáramlást biztosít és védi a tárgyait. A panelszerkezet gyors és egyszerű felállítást tesz lehetővé, így a szerszámosház azonnal használható. Tetszetős, természetes fa optikájával jól illik a kertbe, és megbízható tárolási lehetőséget kínál.
A széles ajtók tágas bejutást tesznek lehetővé, ami biztosítja a terjedelmes tárgyak egyszerű tárolását és a tárgyakhoz való kényelmes hozzáférést. A kiváló minőségű műanyag tető rendkívül strapabíró és kiváló időjárás elleni védelmet biztosít, így ön tárgyait minden körülmények között biztonságosan tárolhatja.
Műszaki adatok:
- Belső terület: 1,76 m²
- Alapterület: 2,09 m²
- Falvastagság: 15 mm
- Falmagasság: 1,85 m
- Tetőgerinc magassága: 1,9 m
- Bejárati ajtó típusa: Kétszárnyú ajtó
- Tanúsítvány: FSC
Az Upyard Strongbox M kerti ház robusztus és stílusos megoldást kínál a kerti eszközök és egyéb tárgyak tárolására. Impregnált alapzatával és időjárásálló műanyag tetejével minden időjárási körülményre ideálisan felkészült.
A gyártó adatai
SIA KRONUS
Dauguļu iela 19
2130 Ulbroka
info@kronus.eu
4752196002905
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Konstrukció: | Előszerelt elemek |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Bitumensávok |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Nem áll rendelkezésre oldalfal |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 192 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 157 cm |
| Falvastagság: | 15 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 165 cm |
| Tetőfelület: | 3 m² |
| Maximális hóterhelés: | 70 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 222 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 99 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 179 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 130 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 165 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 130 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 2,1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 4,7 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 2,1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 6,9 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 2,1 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 10 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 199,0 kg |
| Magasság: | 79,0 cm |
| Szélesség: | 76,0 cm |
| Mélység: | 190,0 cm |



















