Weka 123 fa kerti ház 1. méret natúr 4,9 nm
Cikkszám 4843504Termékleírás
Cikkszám 4843504
A Weka fa kerti ház kompakt kialakítású 4,9 m2 alapterületének köszönhetően. A klasszikus kerti ház kimondottan eszközök tárolására alkalmas. Átjárási szélessége 81 cm, átjárási magassága pedig 173 cm. A széles bejáratnak köszönhetően könnyedén be lehet lépni a fából készült kerti házba még nagyobb szerszámokkal, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is.
Klasszikus kialakítás
A fa kerti ház klasszikus kialakításával és natúr színével nyűgöz le.
Fa kerti ház robusztus szerkezettel
A kerti ház kezeletlen fából készült dugós és csavaros rendszerben. A natúr felület megőrzi a természetes megjelenést a famintázatnak köszönhetően. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A kerti ház összeszereléséhez nem kell profi mesterembernek lennie. A praktikus dugós és csavaros rendszernek köszönhetően az összeszerelés gond nélkül megy, és az egyes részek könnyen összeköthetők. A kerti ház stabil szerkezetű, falvastagsága 28 mm. A nyeregtető maximális hóterhelése 75 kg/m2. A gerincmagasság 244 cm, ami kellemes mozgásteret biztosít a fejnek.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581500092
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 306 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 239 cm |
| Falvastagság: | 28 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 241 cm |
| Tetőfelület: | 7,44 m² |
| Maximális hóterhelés: | 76 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 244 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 81 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 173 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 205 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,9 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 9,55 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 4,9 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 318,4 kg |
| Magasság: | 2,44 m |
| Szélesség: | 3,06 m |
| Mélység: | 2,39 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.













