Weka 218 wekaLine fa kerti ház 3. méret antracit 7,1 nm
Cikkszám 4845863Termékleírás
Cikkszám 4845863
A Weka fából készült kerti ház helytakarékos kialakítású 7,1 m2 alapterületének köszönhetően. A klasszikus kerti ház univerzálisan használható szerszámtároló fészerként, kerti pavilonként vagy szabadidős házként. Átjárási szélessége 143 cm, átjárási magassága pedig 174 cm. A széles bejáratnak köszönhetően könnyedén be lehet menni a fából készült kerti házba még nagyobb szerszámokkal, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is.
Klasszikus kialakítás
A kerti ház klasszikus kialakításával és egyszerű antracit kialakításával nyűgöz le.
Fa kerti ház robusztus szerkezettel
A kerti ház lazúrozott fából készült dugós és csavaros rendszerben. A lazúr megőrzi a natúr megjelenést a famintázattal együtt, és védi a kerti házat az időjárás viszontagságaitól. A kerti ház összeszereléséhez nem kell profi mesterembernek lennie. A praktikus dugós és csavaros rendszernek köszönhetően az összeszerelés gond nélkül megy, és az egyes részek könnyen összeköthetők. A ház masszív szerkezetű, falvastagsága 28 mm. A nyeregtető maximális hóterhelése 75 kg/m2. A gerincmagasság 234 cm, ami kellemes mozgásteret biztosít a fejnek.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581488932
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Lazúrozott |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 320 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 269 cm |
| Falvastagság: | 28 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 301 cm |
| Tetőfelület: | 9,7 m² |
| Maximális hóterhelés: | 76 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 253 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 143 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 174 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 235 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 7,1 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 15,7 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 7,1 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 22 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 513,0 kg |
| Magasság: | 2,53 m |
| Szélesség: | 3,20 m |
| Mélység: | 2,69 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.









