Weka 323 fa kerti ház 1. méret 2,93 nm
Cikkszám 4846838Termékleírás
Cikkszám 4846838
A Weka fa kerti ház helytakarékos kialakítású 2,93 m2 alapterületének köszönhetően. A modern kerti ház kimondottan eszközök tárolására alkalmas. Átjárási szélessége 150 cm, átjárási magassága pedig 180 cm. A széles bejáratnak köszönhetően könnyen be lehet menni a fából készült kerti házba még nagyobb szerszámokkal, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is.
Modern kialakítás
A fa kerti ház modern kialakításával nyűgöz le.
Fa kerti ház robusztus szerkezettel
A kerti ház kezeletlen fából készült dugós és csavaros rendszerben. A natúr felület megőrzi a természetes megjelenést a famintázatnak köszönhetően. Az időjárás hatásai elleni védelem érdekében a felületet egyedileg festéssel vagy lazúrozással lehet kezelni. A kerti ház összeszereléséhez nem kell profi mesterembernek lennie. A praktikus dugós és csavaros rendszernek köszönhetően az összeszerelés gond nélkül megy, és az egyes részek könnyen összeköthetők. A ház stabil szerkezetű, falvastagsága 19 mm. Az eltolt nyeregtető maximális hóterhelése 75 kg/m2. A gerincmagasság 221 cm, ami kellemes mozgásteret biztosít a fejnek.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581345037
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Tengelyirányban eltolt nyeregtető |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 225 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 171 cm |
| Falvastagság: | 19 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 198 cm |
| Tetőfelület: | 4,19 m² |
| Maximális hóterhelés: | 76 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 221 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 150 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 180 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 148 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 2,93 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 6,01 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 2,93 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 12 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 245,0 kg |
| Magasság: | 2,21 m |
| Szélesség: | 2,25 m |
| Mélység: | 171,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.










