Weka Angolo A kerti faház 209 cm x 205 cm svédvörös
Cikkszám 4119996Termékleírás
Cikkszám 4119996
A Weka fa kerti ház helytakarékos kialakítású 4,3 m2 alapterületének köszönhetően. Átjárási szélessége 81 cm, átjárási magassága 173 cm. A széles bejárat megkönnyíti a fa kerti házba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is. Az orom magassága 217 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kényelmes. A padlót a csomag tartalmazza.
Modern kialakítás
A fa kerti ház modern kialakításával és egyszerű svédvörös színével nyűgöz le. Kimondottan eszközök tárolására alkalmas.
Fa kerti ház robusztus szerkezettel
A kerti ház lazúrozott fából készült dugós és csavaros rendszerben. A lazúr megőrzi a natúr megjelenést a famintázattal együtt, és védi a kerti házat az időjárás viszontagságaitól. A kerti ház összeszereléséhez nem kell profi mesterembernek lennie. A praktikus dugós és csavaros rendszernek köszönhetően az összeszerelés gond nélkül megy, és az egyes részek könnyen összeköthetők. A szerszámosház szerkezete stabil, falvastagsága 21 mm. A lapostető maximális hóterhelése 76 kg/m2. A tetőburkolat külön kapható. A speciális tetőformának köszönhetően a kiváló minőségű tetődeszkák különösen alkalmasak a tető befedésére.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581348632
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Lazúrozott |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 244 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 244 cm |
| Falvastagság: | 21 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 209 cm |
| Tetőfelület: | 6,0 m² |
| Maximális hóterhelés: | 76 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 217 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 81 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 173 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 205 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,3 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 8,2 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 0 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 16 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 326,0 kg |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 2,48 m |
| Mélység: | 120,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.



















