Weka kerti faház svédvörös nyeregtetős lazúrozott 162 cm x 208 cm
Cikkszám 4120325Termékleírás
Cikkszám 4120325
A Weka kerti faház helytakarékos kialakítású, alapterülete 2,7 m2. Átjárási szélessége 76 cm, átjárási magassága 177 cm. A széles bejárat megkönnyíti a kerti faházba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is. Az orom magassága 220 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A padlót a csomag tartalmazza.
Skandináv stílus
A kerti faház skandináv stílusával és svédvörös színével nyűgöz le. Kimondottan eszközök tárolására alkalmas.
Fa kerti ház robusztus szerkezettel
A kerti ház lazúrozott fából készült, elemes rendszerben. A lazúrozás látni hagyja a faerezet természetes optikáját, és megvédi a faházat a időjárás hatásaitól. A ház szerkezete stabil, falvastagsága 32 mm. A szerszámosház teteje nyeregtetős kialakítású. A tetőburkolat külön kapható.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581431020,4004581425913
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Svéd stílusú |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Konstrukció: | Elemes építő rendszer |
| Felületkezelés: | Lazúrozott |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 200 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 208 cm |
| Falvastagság: | 32 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 162 cm |
| Tetőfelület: | 4,5 m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 220 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 76 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 177 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 168 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 162 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 168 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 2,7 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 5,5 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 0 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 5,5 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 2,7 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 280,0 kg |
| Magasság: | 91,0 cm |
| Szélesség: | 85,0 cm |
| Mélység: | 2,18 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.









