Weka kerti ház Cubilis 1-es méret natúr 380 cm x 300 cm
Cikkszám 4120374Termékleírás
Cikkszám 4120374
A Weka Cubilis kerti faház 11,4 m2 alapterületével tágas és szellős kialakítású. Kiválóan alkalmas pihenésre vagy a medencében való úszás utáni átöltözésre. Kerti pavilonként és kis kerti házként is ideálisan használható. A 82 cm-es átjárási szélességnek és a 188 cm átjárási magasságnak köszönhetően a házba könnyű belépni.
Különös stílus elegáns üvegfronttal
Az egyedülálló üvegfront és az elegáns építési mód rendkívüli stílust kölcsönöz a Weka kerti háznak. A természetes színében meghagyott felület látni engedi az eredeti faerezetet. A felületet egyedi lakkozással vagy lazúrozással lehet ellenállóvá tenni az időjárás hatásaival szemben. Az ajtó kiváló minőségű, parsol bronz árnyalatú üvegből készült. Hengerbetétes zárral rendelkezik, melyhez 3 kulcs tartozik. A nagy ablakok szintén színezett üvegből készültek.
Stabil boronafalas rendszerű, masszív kerti ház
A kerti faház szerkezete robusztus, falvastagsága 45 mm. A faldeszkák összeszerelése csavaros rendszerrel, kazánnyomáson impregnált padlógerendákon történik. Ez lehetővé teszi a Weka kerti ház egyszerű összeszerelését.
Stabil és kellemes magasságú lapostető
A lapostető maximális hóterhelése 125 kg/m2. Az orom magassága 249 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A csomag részét képező, kiváló minőségű tetőfólia megakadályozza a víz behatolását. A csomag részét képezi az esővíz jobb elfolyását biztosító ereszcsatorna készlet, amely PVC-tetőereszből és levezető csőből áll.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581314149
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Különc |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Tetőburkolattal együtt: | Öntapadós tetőszegély |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tartózkodáshoz |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 388 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 314 cm |
| Falvastagság: | 45 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 380 cm |
| Tetőfelület: | 12,18 m² |
| Maximális hóterhelés: | 127 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 249 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 82 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 188 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 300 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 380 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 300 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 11,4 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 28,4 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 0 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 28,4 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 11,4 m² |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1 360,0 kg |
| Magasság: | 96,0 cm |
| Szélesség: | 120,0 cm |
| Mélység: | 4,15 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.











