Weka kerti ház San Remo B szürke-fehér sz x mé: 601 x 298 cm ebből 303 cm terasz
Cikkszám 4121299Termékleírás
Cikkszám 4121299
A Weka San Remo oldaltetős kerti faház az ideális kerti ház, ha egy olyan hangulatos helyre vágyik a kertben, ahol napsütésben és esőben is egyformán jól érezheti magát. Az oldaltető elegendő helyet kínál például a kerti bútorgarnitúra vagy a tűzifa és a kerti eszközök számára. A kerti faház kötelező darab azoknak, akik szívesen töltenek sok időt a kertben.
Praktikus és nagyon széles oldaltető
A kényelmes és 303 cm széles oldaltető különösen praktikus, mivel számos kiegészítő felhasználási lehetőséget is kínál. Használható például szabadban tárolható kerti eszközök tárolására.
Az oldaltető kiegészítő, átgondolt kerti pihenőhelyként is szolgálhat. Megfelelő kerti bútorokkal ez lehet a kertjében az új kedvenc helye.
A praktikus tető igény szerint a ház jobb vagy bal oldalán is elhelyezhető.
Modern formatervezés
A teraszos kerti faház felülmúlhatatlan formatervezésével igazán meggyőző. A színes kerti faház ablakai, ajtói és szegélylécei fehérre vannak festve. Ez a kontraszt modern és barátságot hangulatot kelt. A ház időjárásálló festékkel van lefestve, így sokáig gyönyörködhet a ház szépségében. A ház belseje kezeletlen.
Kényelmes használat
A San Remo B kerti faház 17,9 m2 alapterületével sok helyet kínál, hogy kívánságai szerint alakítsa. A kerti ház használata a beüvegezett fénykivágásoknak köszönhetően kényelmes és barátságos, mivel ezeken keresztül bőséges napfény árad a házba.
Az egyszárnyú ajtó hengerbetétes zárral van ellátva (3 kulccsal) és megvédi a házban lévő ingóságokat az illetéktelen behatolóktól.
Robusztus szerkezet
A modern sarokbejárattal ellátott ház 19 mm vastag, tömör fából készült lapos tetővel, valamint 19 mm-es tömörfa-padlóval rendelkezik (az oldaltető alatt nincs padló). A pallószerkezet kazánnyomáson impregnált padlógerendákból készült, és alulról védi a padlót a padlót.
A falak 28 mm vastag, gyalult deszkákból készültek, és modern csavaros rendszerrel csatlakoznak egymáshoz.
A különleges tetőszerkezet miatt tetőzsindelyek használata nem javasolt, erre a kiváló minőségű, öntapadó Weka tetőlemezek használhatók (tartozékként kaphatók).
Az oldaltető padlózata nem képezi a készlet részét.
Méretek
Lábazat szélessége külső felület nélkül (sz x mé): 298 cm x 298 cm
- ablak (ma x sz): 113 cm x 84 cm
- ajtó átjárási magassága: 173 cm
- ajtó átjárási szélessége: 81 cm
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581409531
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Lazúrozott |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tartózkodáshoz |
| Toldás: | Felépítménnyel |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | A hátsó ill. az oldalfalat a csomag tartalmazza. |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 646 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 338 cm |
| Falvastagság: | 28 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 298 cm |
| Tetőfelület: | 21,8 m² |
| Maximális hóterhelés: | 76 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 237 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 81 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 173 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 298 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 601 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 298 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 17,9 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 20,3 m³ |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 8,9 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 40,9 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 8,9 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 35 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1 006,0 kg |
| Magasság: | 62,0 cm |
| Szélesség: | 120,0 cm |
| Mélység: | 4,04 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.













