Weka Komfort 126 Plus A kerti faház 8,88 nm szürke
Cikkszám 4844114Termékleírás
Cikkszám 4844114
A Weka fából készült kerti ház, 2. méret kompakt kialakítású 8,88 m2 alapterületének köszönhetően. A modern kerti ház univerzálisan használható szerszámtárolóként, kerti pavilonként vagy szabadidős házként. Ajtó mérete (Sz x M): 165 cm x 195 cm. A széles bejáratnak köszönhetően egyszerűen be lehet menni a fából készült kerti házba még nagyobb szerszámokkal, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is.
Modern kialakítás
A kerti ház modern kialakításával és szürke színével nyűgöz le.
Fa kerti ház robusztus szerkezettel
A kerti ház lazúrozott fából készült dugós és csavaros rendszerben. A lazúr megőrzi a natúr megjelenést a famintázattal együtt, és védi a kerti házat az időjárás viszontagságaitól. A kerti ház összeszereléséhez nem kell profi mesterembernek lennie. A praktikus dugós és csavaros rendszernek köszönhetően az összeszerelés gond nélkül megy, és az egyes részek könnyen összeköthetők. A fa kerti ház masszív szerkezetű, falvastagsága 28 mm. A lapostető maximális hóterhelése 75 kg/m2. A gerincmagasság 249 cm, ami kellemes mozgásteret biztosít. A tető különleges formája miatt a magas minőségű tetőfedő lemezek kiválóan alkalmasak tetőfedésre.
Fa kerti ház praktikus féltetővel
A kényelmes széles féltető különösen praktikus, mivel számos további felhasználási lehetőséget kínál. Használhatja például olyan kerti eszközök tárolására, amelyek tárolhatók a szabadban. A féltetős terület kiegészítő fedett ülőhelyként is használható a kertben. Egy kerti bútorgarnitúrával kombinálva ez lehet az új kedvenc helye a kertben.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581497354
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Lazúrozott |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Toldás: | Felépítménnyel |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Az oldalfalak tartozékként rendelhetők |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 500 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 375 cm |
| Falvastagság: | 28 mm |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 295 cm |
| Tetőfelület: | 18,5 m² |
| Maximális hóterhelés: | 153 kg/m² |
| Orommagasság: | 249 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 165 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 195 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 300 cm |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 442 cm |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 300 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 8,88 m² |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 4,34 m² |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 35,2 m³ |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 8,88 m² |
| Tetőkinyúlás elöl: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 905,0 kg |
| Magasság: | 2,47 m |
| Szélesség: | 5,00 m |
| Mélység: | 3,77 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.













