Lazurán Aqua favédő 3in1 dió 2,5 l
Cikkszám 4083168Termékleírás
Cikkszám 4083168
Kül- és beltéri fafelületek festésére alkalmas vizes bázisú alapozó és lazúr egyben. Mélyen beszívódik a farostok közé, védelmet nyújt a gombák és a penész ellen. Vízlepergető tulajdonsággal rendelkezik. Esztétikus, selyemfényű színeivel kiemeli a fa erezetét.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281073091
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Fához |
| Alkalmazási terület: | Belül és kívül |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Űrtartalom (l): | 2,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,37 kg |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 18,2 cm |
| Mélység: | 17,1 cm |










