Lazurán Aqua Rapid tölgy 0,75 l
Cikkszám 5101944Termékleírás
Cikkszám 5101944
Vizes vékonylazúr kültérre - beltérre
A Lazurán Aqua Rapid rendkívül gyorsan száradó vizes bázisú vékonylazúr, melynek bevonata fizikai védelmet nyújt a gombák ellen. Mélyen beszívódik a farostok közé,
ezáltal növeli a fafelület vízlepergető hatását, miközben
kiemeli a fa eredeti erezetét. Könnyen felhordható, nem csepeg.
- Rendkívül gyorsan szárad
- Csepegésmentes
- Alapozó és fedőréteg
- Vízlepergető
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281091200
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Diffúzibilitás: | Közepes |
| Optikai megjelenés: | Strukturált hatás |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,5 mm |
| Fényességi fokozat: | Nincs adat |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő vagy lazúrozó |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | 4 - Mosásálló |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 30 °C |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 105 ml |
| Megfelel alapként: | Fa, agyag, terrakotta |
| Űrtartalom (l): | 0,75 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 750 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |







