OBI favédő oldószeres vékonylazúr sötét dió 2,5 l
Cikkszám 2198588Termékleírás
Cikkszám 2198588
Dekoratív, oldószertartalmú, vékonyrétegű, időjárásálló lazúr számos nemesfa-színárnyalatban festéshez új épületeknél és felújításnál, minden nem méret tartó kültéri fa szerkezeti elem (pl. belátásgátló kerítések, előtetők, tetők alsó részei, fedett gépkocsibeállók, kerítések, erkélykorlátok stb.) kezeléséhez. Az OBI favédő lazúr mélyen behatol a fába, ápolja és védi azt az időjárás káros hatásaival szemben, továbbá kihangsúlyozza a fa természetes erezetét.
Tartalma kb. 30 m2-re elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498363974,4004014279267
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Időjárás- és UV-állóság: | Nagyon magas |
| Diffúzibilitás: | Közepes |
| Optikai megjelenés: | Selyemfényű |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Lazúrozó |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 5 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 30 ml |
| Megfelel alapként: | Fa |
| Űrtartalom (l): | 2,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,30 kg |
| Magasság: | 18,8 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |









