OBI favédő vékonylazúr oldószeres bükk 2,5 l
Cikkszám 2198570Termékleírás
Cikkszám 2198570
Dekoratív, oldószertartalmú, vékonyrétegű, időjárásálló lazúr számos nemesfa-színárnyalatban új és felújító festéshez, minden nem mérettartó kültéri fa szerkezeti elem (pl. belátásgátló kerítések, előtetők, tetők alsó részei, fedett gépkocsibeállók, kerítések, erkélykorlátok stb.) kezeléséhez. Az OBI favédő lazúr mélyen behatol a fába, ápolja és védi azt az időjárás káros hatásaival szemben, továbbá kihangsúlyozza a fa természetes erezetét.
Tartalma kb. 30 m2-re elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4004014279250,4003498364254
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Időjárás- és UV-állóság: | Nagyon magas |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Lazúrozó |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 5 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,30 kg |
| Magasság: | 18,8 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |









