OBI időjárásálló vastaglazúr oldószeres mahagóni 750 ml
Cikkszám 3057213Termékleírás
Cikkszám 3057213
Az OBI tartós lazúr egy oldószertartalmú prémium minőségű vastagrétegű lazúr, amely számos nemes fa árnyalatban kapható. Minden mérettartó és nem mérettartó fa elemhez használható kültéren, pl. faházak külső felületeihez, ablakokhoz, ajtókhoz, homlokzatburkolatokhoz, spalettákhoz stb. Minden lombhullató és tűlevelű fafajtához alkalmazható, diffúzióképes, tapadásmentes, cseppenésmentes, lerakódásmentesen kenhető, hangsúlyozza a fa természetes erezetét.
Tartalma kb. 7,5 m2-re elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498366340
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Időjárás- és UV-állóság: | Nagyon magas |
| Diffúzibilitás: | Közepes |
| Optikai megjelenés: | Selyemfényű |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Lazúrozó |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 5 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Átvonható kb. elteltével: | 24 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Fa |
| Űrtartalom (l): | 0,75 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 704 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |









