OBI vékonylazúr vízzel higítható tölgy 750 ml
Cikkszám 2205821Termékleírás
Cikkszám 2205821
Vízzel hígítható, fához használatos lazúrfesték, minden mérettartó és nem mérettartó fa alapra beltéren, pl. táblás szerkezetekre, ablakokra, ajtókra, bútorokra, fa fedelekre és fa korlátokra stb. Enyhe a szaghatása, cseppenésmentes, gyorsan szárad, UV-sugárzással szemben véd, fényálló, tapadásmentes, rugalmas, diffúz, nedvességszabályozó, és védi a fát a behatoló nedvességgel szemben a felület hidrofóbbá tételével.
A tartalom kb. 7,5 m2 felületre elegendő.
Biocid anyagot tartalmaz.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498364506,4004014281925
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Lazúrozó |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 8 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Felület száraz kb. után: | 1 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítéssel |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Megfelel alapként: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 780 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |













