Supralux Fadekor vékonyrétegű lazúr vizes bázisú mahagóni 9 l
Cikkszám 3904539Termékleírás
Cikkszám 3904539
Természetes viasztartalmának köszönhetően lepergeti a vizet és védi a fát az időjárás káros hatásaitól. Speciális pigmentjeivel intenzív színeket és vonzó megjelenést ad a fának. Gyorsan szárad, akár 2-4 óra után már átfesthető.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457502761
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Faházak,előtetők,kerítések,pergolák,ablakok,ajtók |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 6 ml |
| Megfelel alapként: | Fa |
| Űrtartalom (l): | 9 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,2 kg |
| Magasság: | 26,5 cm |
| Szélesség: | 29,2 cm |
| Mélység: | 29,2 cm |








