Supralux Fadekor vékonyrétegű lazúr vizes bázisú paliszander 9 l
Cikkszám 3904521Termékleírás
Cikkszám 3904521
Vizes dekorlazúr mely leginkább kültéri csiszolatlan fafelületekre alkalmas (kerti fa szerkezetek, pergola, bútorok, kerítés). A természetes viasz tartalmának köszönhetően lepergeti a vizet, és védi a fát az időjárás káros hatásaitól.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457502747
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Fa |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Lapos ecset |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 6 ml |
| Űrtartalom (l): | 9 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,2 kg |
| Magasság: | 26,5 cm |
| Szélesség: | 29,2 cm |
| Mélység: | 29,2 cm |








