Supralux vastaglazúr 5 l tölgy
Cikkszám 2791069Termékleírás
Cikkszám 2791069
SUPRALUX vastaglazúr tölgy színben.Felhasználási terület beltéren: ajtó, ablak, festett vagy lakkozott fabútor, natúr vagy felcsiszolt fapadló. Kültéren: ajtó, ablak, zsalugáter, homlokzati borítás, oromdeszka, erkélykorlát, fakerítés.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992454826037
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Faházak,előtetők,kerítések,pergolák,ablakok,ajtók |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Lazúrozó |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Lapos ecset |
| Átvonható kb. elteltével: | 24 h |
| Felület száraz kb. után: | 24 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 15 ml |
| Űrtartalom (l): | 5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,71 kg |
| Magasság: | 23,2 cm |
| Szélesség: | 17,8 cm |
| Mélység: | 17,8 cm |







