Artisa fali csempe agyag Carbon mázas fényes 15 cm x 15 cm
Cikkszám 5028642Termékleírás
Cikkszám 5028642
A mázas agyagból készült, fényes Retro megjelenésű Artisa fali csempe egyedi hangulatot kölcsönöz helyiségeinek. Elegáns és időtlen vintage kialakításának köszönhetően innovatív módon teremt nosztalgikus megjelenést, amely egyedi bájt kölcsönöz.
Az Artisa fali csempével helyiségei különleges hangulatot és vonzó megjelenést kapnak.
A gyártó adatai
Happe Handelszentrale GmbH & Co. KG
Bosfelder Weg 25
33378 Rheda-Wiedenbrück
info@happe-gruppe.de
4330542112630
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Karbon |
| Felület: | Fényes |
| Anyag: | Agyag |
| Forma: | Négyzet alakú |
| Lerakási javaslat: | Beltér |
| Szélesség: | 15 cm |
| Mélység: | 15 cm |
| Megjelenés: | Retró megjelenés |
| Kiigazított: | Nem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 345 g |
| Magasság: | 9 mm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |



