Trend fali csempe agyag fekete mázas fényes 10 cm x 30 cm
Cikkszám 5028782Termékleírás
Cikkszám 5028782
A mázas, fényes agyagból készült Trend csempe elegáns és időtlen vintage kialakításával nyűgöz le. Innovatív módon teremt nosztalgikus megjelenést, amely összetéveszthetetlen hangulatot kölcsönöz a helyiségeknek.
A Trend fali csempével különleges hangulatot teremthet helyiségeiben, és bájos vintage stílust kölcsönözhet nekik.
A gyártó adatai
Happe Handelszentrale GmbH & Co. KG
Bosfelder Weg 25
33378 Rheda-Wiedenbrück
info@happe-gruppe.de
4330542116249
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Fekete |
| Felület: | Fényes |
| Anyag: | Agyag |
| Forma: | Négyszögletes |
| Lerakási javaslat: | Beltér |
| Szélesség: | 10 cm |
| Mélység: | 30 cm |
| Megjelenés: | Retró megjelenés |
| Kiigazított: | Nem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 403 g |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |



