Komar Marvel Spider-Man Epic Swinging matrica kék
Cikkszám 5424098Termékleírás
Cikkszám 5424098
A Komar matricák egyszerű örömforrások, akár a gyűjteményalbumba, az ablakra vagy a falra kerülnek. A menő, kétrészes öntapadós matrica feldobja a szoba unalmas sarkait, oda ragasztja, ahova csak akarja, így nem fog többet unatkozni.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4036834567750
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Kék |
| Típus: | Fali matrica_ |
| Feldolgozás: | Öntapadó |
| Oldható / feloldható: | Leoldható |
| Anyag: | PVC-fólia |
| Kivitel: | Matrica |
| Mintadarab, áruminta: | Gyerekek |
| Felület: | Sima |
| Motívum: | Film |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Forma: | Négyszögletes |
| Méret: | 50 x 70 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 175 g |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 2,5 cm |
| Mélység: | 2,5 cm |







