Schütte designer mosogató csaptelep Attica krómszínű
Cikkszám 4777207Termékleírás
Cikkszám 4777207
Attica mosogató csaptelep
Az egyedi elvárásoktól a megfelelő konyhai csaptelepig.
Arra törekszünk, hogy mutatós és funkcionális darabokat kínáljunk konyhája számára. A kiváló minőségű, modern formatervezésű Attica konyhai csaptelep jól mutat a konyhában.
A termék jellemzői
- Exkluzív formatervezésű konyhai csaptelep
- Egykaros keverős csaptelep 360 fokban forgatható kifolyócsővel - kétmedencés mosogatókhoz is ideális
- Minőség: halk, cserélhető szűrőbetét hosszú élettartamú kerámia tömítésekkel az átfolyó vízmennyiség és a vízhőmérséklet precíz szabályozásához
- A mosogató csaptelep szükség esetén fixen telepített átfolyó rendszerű vízmelegítőhöz is használható (mosogató alatti vízmelegítőhöz nem alkalmas)
- Az összes szükséges szerelőanyag és egy többnyelvű, ábrákkal ellátott szerelési útmutató mellékelve
Műszaki adatok:
- Méretek (Sz x Ma x Mé): kb. 47 mm x 260 mm x 240 mm
- Kinyúlás: kb. 210 mm
- Anyaga: krómozott sárgaréz
- 40 mm-es szűrőbetét
- Felszerelés módja: álló csaptelep 2 db kb. 350 mm-es flexibilis bekötőcsővel
Minőség-ellenőrzés:
A szigorú minőség-ellenőrzések és a kiváló minőségű anyagok nagy fokú biztonságról és tökéletes vízminőségről gondoskodnak.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431225500
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 781 g |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 26,5 cm |





