LED fali lámpa króm
Cikkszám 4212403Termékleírás
Cikkszám 4212403
Króm, beépített LED-ekkel, szabályozható melegfehértől hidegfehérig, 3.000 K. Árnyékmentes kivilágítás. Energiahatékonysági osztály: A+. Mérete: 60 cm, 9,6 W, 760 lm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122036657
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Króm |
| Szín: | Fehér |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 900 lm |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450 g |
| Magasság: | 8,2 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |







