Paul Neuhaus Hendrik LED-es falilámpa antracit
Cikkszám 5091608Termékleírás
Cikkszám 5091608
A Paul Neuhaus négyszögletes Hendrik LED-es kültéri falilámpája lenyűgöz modern kialakításával. Az antracit színű, alumínium öntvényből készült lámpa egy fixen beépített 5,2 W-os LED-izzó tartalmaz. Az izzó mintegy 500 lumen fényt bocsát ki és 3000 K értékű színhőmérsékletével kellemes melegfehér fényt biztosít. A lámpa IP54 védettségi osztályú, ezért kiválóan alkalmas kültéri használatra. A lámpa felfelé és lefelé is világít, mivel mindkét oldalán nyitott, így két gyönyörű fénykúpot hoz létre a falon. Hossza 22,0 cm, szélessége 13,0 cm és kinyúlása 5,5 cm.
Az izzót kizárólag szakember cserélheti.
A gyártó adatai
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248313138
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Antracit |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 160 lm |
| IP védelmi osztály: | IP54 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 994 g |
| Magasság: | 5,5 cm |
| Szélesség: | 22,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |
















