Rábalux Konrad beltéri fali spot lámpa matt fekete GU10 1xMAX50W IP20
Cikkszám 5058755Termékleírás
Cikkszám 5058755
Az indusztriális stílusú Konrad egyes fali spotlámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A matt fekete színben, teljes egészében fémből készült modellt ezüstszínű búra egészíti ki és kerek dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A mozgatható lámpafejnek köszönhetően a lámpa fényét tetszés szerint irányíthatjuk. A Konrad egy darab legfeljebb 50 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa GU10. Ízlésünktől és a felszerelés helyétől függően választhatunk hozzá meleg vagy természetes fehér fényű fényforrást. Ha a hálószobában szeretnénk használni a lámpát, ajánlott meleg fehér fényű fényforrással működtetni, amely elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. A Konrad fali spot lámpa méretei a következők: magassága 115 mm, átmérője 55 mm, faltól mért távolsága 115 mm, beépítési átmérője 80 mm. Ezt a modellt fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595730116
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Ipar |
| Szín: | Fekete matt |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Foglalat: | GU10 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 180 g |
| Magasság: | 11,5 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |







