Trios Chiros LED-es fali lámpa
Cikkszám 4015152Termékleírás
Cikkszám 4015152
A Chiros LED-es fali lámpa feltűnő formatervezésével tűnik ki: az aranyszínű, csillogó felület valóban vonzza a tekintetet bármely helyiségben. Különösen alkalmas előszobákba vagy lakóhelyiségekbe. A lámpa egy 8 wattos, 800 lumenes LED-del rendelkezik, energiahatékonysági osztálya A-A++, vagyis környezetbarát és áramtakarékos is.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807329018
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Arany |
| Szín: | Arany |
| Váz anyaga: | Nemesacél |
| Ernyő anyaga: | Üveg |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 700 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 8 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 660 g |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 22,0 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |







