Weka napozóterasz 593 B1 594 és 594A medencékhez
Cikkszám 4847927Termékleírás
Cikkszám 4847927
Az 593B és 594 medencékhez szánt napozóterasszal további helyet nyer medencéjéhez. A 45 mm vastag tömörfa deszkának és egy 28 mm vastag lefedésnek köszönhetően semmi sem áll a biztonságos és stabil fürdőzés útjába. Magas minőségű fából készült, melyet kazánnyomás alatt impregnáltak, így időjárásálló. A csomag tartalmaz egy védőkorlátot.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581088088
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Nyolcszögű |
| Külső hossz: | 195 cm |
| Külső szélesség: | 120 cm |
| Külső magasság: | 203 cm |
| Süllyesztető: | Részben süllyeszthető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Szűrő nélkül |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| A külső burkolat színe: | Barna |
| Külső anyag: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 142,0 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 84,0 cm |
| Mélység: | 2,00 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.





