Weka napozóterasz Madeira típushoz
Cikkszám 4847950Termékleírás
Cikkszám 4847950
Ez a Weka napozóterasz ideális a Madeira medencéhez. Az erős és gőznyomással impregnált tömörfa deszkák és egy stabil lefedés nagyon magas stabilitást biztosítanak.
A napozóterasz bordázott padlódeszkákkal és egy védőkorláttal rendelkezik. Jobb és bal oldalra is hozzáépíthető.
Műszaki adatok:
Tömörfa deszkák 45 mm
Lefedés: 28 mm
Fontos megjegyzés: A szállításhoz biztosítani kell egy 40 tonnás tehergépjármű bejutását.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581088071
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Nyolcszögű |
| Külső hossz: | 223 cm |
| Külső szélesség: | 139 cm |
| Külső magasság: | 203 cm |
| Süllyesztető: | Részben süllyeszthető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Szűrő nélkül |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| A külső burkolat színe: | Barna |
| Külső anyag: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 174,0 kg |
| Magasság: | 2,03 m |
| Szélesség: | 139,0 cm |
| Mélység: | 2,23 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.





