Weka tömörfa medence 595 1. méret 490 cm x 309 cm x 203 cm homok
Cikkszám 4786455Termékleírás
Cikkszám 4786455
Az 1. méretű 595 Weka tömörfa medence tökéletes felfrissülést kínál a forró nyári napokon. A szögletes formának köszönhetően a kicsik is körözhetnek benne, a szórakozás pedig garantált. A csomag tartalmazza a gépházat, egy szellőzőrácsos tárolóhelyiséget, a napozóteraszt és a szűrőberendezést. Kizárólag kiváló minőségű fából készült, amelyet kazánnyomás alatt impregnáltak, hogy óvja a medencét a széltől és az időjárástól. A részletes összeszerelési útmutatónak köszönhetően könnyedén összeszerelheti a kert ezen ékkövét, és már semmi sem állhat a móka útjába.
További termékjellemzők:
- 45 mm vastag deszkák, horonnyal és rugóval, kazánnyomás alatt impregnálva = időjárásálló
- A fólia színe: homokszínű
- Homokszűrős berendezéssel
- Napozóterasszal, beépített gépházzal és szellőzőrácsos tárolóhelyiséggel
- Modern fém sarokkötések 6 horganyzott fémtartóval
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581525057
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medence terméktípus: | Tömörfa medence |
| Medenceforma: | Négyszögletes |
| Külső hossz: | 315 cm |
| Külső szélesség: | 490 cm |
| Süllyesztető: | Nem süllyeszthető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Homokszűrő |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| Befogadóképesség (l): | 7 680 l |
| A külső burkolat színe: | Barna |
| Medence belső színe: | Homok |
| Külső anyag: | Fa |
| Töltési magasság (cm): | 103 cm |
| Kapaszkodóval: | Kapaszkodóval |
| Skimmer: | Skimmerrel |
| A beáramlási fúvókák száma (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 884,0 kg |
| Magasság: | 2,03 m |
| Szélesség: | 4,90 m |
| Mélység: | 3,09 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.













