Bona Home semleges parkettaolaj 750 ml
Cikkszám 4201729Termékleírás
Cikkszám 4201729
Bona Home parkettaolaj nyers fapadlók impregnálásához/ első tisztításához.
Nagyon magas olajtartalom és alacsony oldószertartalom.
Könnyen felvihető, kiváló impregnálási tulajdonságokkal.
Előkészítés:
Csiszolja le a padlót a nyers fáig. A felületnek száraznak és a csiszolás során keletkező portól és egyéb szennyeződésektől mentesnek kell lennie. Az olajnak szobahőmérsékletűnek kell lennie, mielőtt feldolgozásra kerülne, és használat előtt alaposan fel kell keverni. Ahhoz, hogy az olaj jól feldolgozható legyen, legalább 16 °C-os feldolgozási hőmérsékleten kell lennie.
Feldolgozás:
1. Rozsdamentes acél spatulával vagy gumiéllel (fehér) vigyen fel egy vékony olajréteget a padlóra. 2. Hagyja az olajat 15-20 percig felszívódni. 3. Ossza el újra az olajat, vagy szükség esetén vigyen fel még egy kicsit, és hagyja további 15-20 percig száradni. 4. Óvatosan távolítsa el a felesleges olajat pamut törlőkendővel, és hagyja száradni körülbelül 24 órán keresztül. 5. A padló nedves tisztítása vagy a szőnyegek lehelyezése előtt hagyja egy hétig kikeményedni. A gyorsabb feldolgozás és a jobb felületi minőség érdekében egytárcsás padlóápoló gép is használható.
Karbantartás:
Ahhoz, hogy tartósan szép legyen, a padlót Bona Home parkettaápoló olajjal kell ápolni.
Fogyasztás: 30-40 m2/l
Felvivő eszköz: Spatula vagy pamutszövet
Száradási idő: 24 h
Tisztítás: Hígítás
Tárolás: fagymentes
A gyártó adatai
Bona AB
Murmansgatan 130
200 21 Malmö
bona@bona.com
7312795211138
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Parketták, lépcsők |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag alapja: | Módosított növényi olajok |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 15 °C |
| Felület száraz kb. után: | 24 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 35 ml |
| Megfelel alapként: | Fa |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 844 g |
| Magasság: | 13,2 cm |
| Szélesség: | 10,6 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |













