OBI Fapadozat olaj Teak 2,5 l
Cikkszám 4923207Termékleírás
Cikkszám 4923207
Az OBI fapadozat olaj teraszok fapadozatainak (pl. duglászfenyő, bangkírai, garapa, vörösfenyő) kültéri igénybevételéhez lett kifejlesztve. Speciális kialakításának köszönhetően, ellenállóbbá és tartósabbá teszi a padlót az időjárási viszontagságokkal és az UV sugárzással szemben. Növeli a víztaszító képességet, nyitott pórus hatása lehetővé teszi a nedvesség szabályzást. Az Obi fapadozat olaj mélyen behatol a fa aljzatokba, kiemeli a fa természetes erezetét, ápol és megakadályozza a fa kiszáradását, repedezését és elszürkülését. Tartalma körülbelül 40 m2 felületre elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498369792
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,53 kg |
| Magasság: | 18,8 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |










