OBI Teak faolaj Színtelen 0,75 l
Cikkszám 3882628Termékleírás
Cikkszám 3882628
Az OBI teakfa egy oldószertartalmú, megújuló nyersanyagokon alapuló, könnyen feldolgozható természetes olaj, amely mélyen behatol a faaljzatba, impregnálja azt, növeli a vízlepergetést, felfrissíti a természetes olajtartalmat, valamint kiemeli a fa természetes színét és erezetét. Teakfa, tölgy, bangkirai, eukaliptusz, mahagóni, meranti stb. első kezelésére, felfrissítésére és ápolására kültéren, pl. kerti bútorokhoz, teraszdeszkákhoz, facsempékhez, paliszádokhoz stb.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498365831
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Teraszok, kerti bútorok |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Időjárás- és UV-állóság: | Nagyon magas |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Lazúrozó |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 5 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Átvonható kb. elteltével: | 0,1 h |
| Felület száraz kb. után: | 12 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 690 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |









