Jamestown Aldon füstölő
Cikkszám 3939493Termékleírás
Cikkszám 3939493
Sok füst, finom íz és maximális grillélmény! A Jamestown Aldon füstölővel a grillezett étel órákon át a forró füstben készül, amely a tűzbokszból érkezik. A mottóhoz híven: Ami hosszú ideig készül, biztos jó lesz. Nem csak lelassítja a folyamatot, de nagyon finom is. Mert a hús megtartja szaftosságát, miközben a füst intenzív füstös aromát ad az ételeknek.
Füstölés a füstölő grillel
A füstölő grillezésnél az út a cél: Egy szertartás, amelyet barátaival és családjával élvezhet, megkoronázva az ízletes étellel. A füstölőkamrában lévő nagy grillrács kiváló minőségű öntöttvasból készült, mérete 58 cm x 37 cm. A tűzbokszban található egy második, krómozott, 35 cm x 32 cm méretű grillrács. Az ételek melegen tartása érdekében a füstölőkamra krómozott melegentartó ráccsal is rendelkezik. A füst intenzitását a szellőzőnyílásokon keresztül szabályozhatod, és a fedelébe épített hőmérővel ellenőrizheted a füstölőkamra hőmérsékletét.A hagyomány találkozik a kényelemmel - Praktikus füstölő grillkocsi
A mobil füstölő két nagy szállítókerékkel rendelkezik, és porszórt acélból készült. Ez a füstölő grill igazi minőséget kínál és kiválóan megmunkált. A porszórt acélnak és a magas hőállóságnak köszönhetően a grill igen robusztus. Egy talajhoz közeli és egy oldalsó tárolófelület szolgál tárolóhelyként. Itt tárolhatja a különböző grilleszközöket, hogy azok mindig kéznél legyenek.Sok füst a tökéletes élvezetért
A füstölővel hideg-, meleg- és forrófüstölést végezhetsz. 60 °C - 120 °C-on a forró füstölés kevesebb mint három órát vesz igénybe. Így a kerti partin "élőben" is füstölhet pisztrángot, zöldséget vagy kolbászt. A több órán keresztül tartó, 30 °C - 50 °C-on történő meleg füstölés alkalmas a szaftos kasslerhez, laposhalhoz vagy fűszeres feta sajthoz. A mindössze 15 °C - 25 °C-on történő hideg füstölés esetén a halat, sajtot vagy húst a füstölőben napokig ízesítik és tartósítják.Jamestown - Taste something different
A grillezés szívből jön. A grillezés ősi dolog. A grillezés nem egy showműsor, hanem kellemes kikapcsolódás. Minden, amire szükséged van: a barátok, a család, a jó hozzávalók - és persze egy megfelelő grillsütő. Ezért létezik a Jamestown: a szakavatottak és ínyencek grillsütő márkája.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876500814,4048124818664
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Grillrostély anyaga: | Öntvény |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Szín: | Fekete |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 24,6 kg |
| Magasság: | 118,5 cm |
| Szélesség: | 132,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |





