Jamestown Jaxon faszenes grillsütő moduláris grillrács
Cikkszám 5360839Termékleírás
Cikkszám 5360839
Grillezés és füstölés világszínvonalon
Élvezze a grillezés minden pillanatát a moduláris grillráccsal rendelkező Jamestown Jaxon faszenes grillsütővel. Ez a sokoldalú grill ideális a hangulatos grillezős estékhez és izgalmas füstölési projektekhez. A kívánt helyre a rászerelt kerekek segítségével mozgathatja a grillsütőt. Legfontosabb alkatrésze a moduláris öntöttvas grillrács, amely sokféle lehetőséget kínál az ételek elkészítéséhez. 57 cm x 41,5 cm-es (Sz x Mé) grillezési felülete elegendő helyet biztosít steakek, kolbászok és zöldségek számára. A masszív acélszerkezet tartósságot és stabilitást szavatol, így sok éven át használhatja majd Jaxon grillsütőjét.
Maximális kontroll az optimális eredményért
A Jamestown Jaxon faszenes grillsütő kiváló funkciókat kínál, amelyekkel pontosan úgy grillezhet, ahogy szeretne. A faszenet a praktikus, fogantyúval ellátott első ajtón keresztül adagolhatja, így mindig kényelmesen rakhat a parázsra anélkül, hogy le kellene venni az ételeket. A hőmérsékletszabályozást a fedélbe szerelt hőmérő segíti, amely mindig a pontos hőmérsékletet mutatja. A kiváló füstölési eredmény érdekében a négy állítható szellőzőnyílással optimálisan szabályozhatja a légáramlást, amivel a faszén megfelelő izzását biztosíthatja. Legfeljebb 1,2 kg faszénnel töltheti meg. Az összeszerelt grillsütő mérete 103 cm x 63 cm x 104,5 cm (Sz x Mé x Ma).<br><br>
Jamestown - Taste something different
A grillezés nem a felhajtásról szól, hanem a kellemes időtöltésről. Csak ezekre van szüksége: barátok, család, megfelelő hozzávalók és persze egy kiváló grillsütő. Ehhez pedig itt a Jamestown: egy grillsütő márka a szakavatottak és ínyencek számára.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873304026
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Grillrostély anyaga: | Zománcozott öntvény |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Szín: | Antracit |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Acéllemez |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 4 |
| Munkamagasság: | 80 cm |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Tüzelőanyag: | Faszén |
| Alkalmazáson keresztül vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Tisztítás: | Nem szabályozható |
| Hőellátás: | Szétszedhető |
| Hőmérséklet-kijelző: | Fedélhőmérő |
| Evőeszköz kampók száma: | 4 |
| Begyújtási funkció: | Gyújtás nélkül |
| Fedéltartó: | Zsanérral |
| Hőszabályozás: | Állítható magasságú széntálca |
| Hamugyűjtő-tartállyal: | Hamugyűjtő tartállyal |
| Kémlelőablakkal: | Kémlelőablak nélkül |
| Füstölő funkció: | Füstölő funkcióval |
| Fedél anyaga: | Fém |
| Grill típus: | Grillkocsi |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |
| Magasság: | 104,5 cm |
| Szélesség: | 103,0 cm |
| Mélység: | 63,0 cm |







































