Dulux Absolute White fehér beltéri falfesték 1 l
Cikkszám 4750568Termékleírás
Cikkszám 4750568
Dulux Absolute White fehér, beltéri falfesték 1 l.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5904078196526
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 13 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Magasság: | 14,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |







