Dulux Absolute White fehér beltéri falfesték 3 l
Cikkszám 4750550Termékleírás
Cikkszám 4750550
Dulux Absolute White fehér, beltéri falfesték 3 l. A Dulux Absolute White tökéletesen fehér (100/100* a fehér skálán) színt és mély matt felületet biztosít. A nagyon alacsony - 0,2 g/L - VOC tartalomnak köszönhetően semleges szagú. A festék tökéletesen eloszlik a fal felületén, optimalizált összetétele csepegésmentes, könnyű felhordást biztosít.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5904078196519
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 13 ml |
| Űrtartalom (l): | 3 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,38 kg |
| Magasság: | 15,8 cm |
| Szélesség: | 19,3 cm |
| Mélység: | 19,3 cm |







