Dulux EasyCare beltéri falfesték fehér 9 l
Cikkszám 3991270Termékleírás
Cikkszám 3991270
Dulux EasyCare mosható beltéri színes falfesték.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457502037
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 16 ml |
| Űrtartalom (l): | 9 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,1 kg |
| Magasság: | 22,3 cm |
| Szélesség: | 29,0 cm |
| Mélység: | 29,0 cm |







