Dulux Easycare Konyha- és Fürdőszobafesték Fehér 1 l
Cikkszám 4871059Termékleírás
Cikkszám 4871059
Easycare Konyha- és fürdőszoba festékkel bevont fal taszítja a folyékony szennyeződéseket. Károsítása nélkül is könnyen eltávolíthatóak az olajos, zsíros szennyeződések. Ellenállóvá válik a rosszul szellőző, magas páratartalommal bíró helyiségekben kialakuló penészgombákkal szemben.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457508312
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 1 ml |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,35 kg |
| Magasság: | 14,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |







