Héra fal és mennyezetfesték 10 l
Cikkszám 5371752Termékleírás
Cikkszám 5371752
A jó fedőképességű, könnyen felhordható, magas fehérségű Héra Mennyezet- és falfesték költséghatékony megoldást jelent a festési feladatok során. A pára- és légáteresztő matt bevonat a fal természetes légzését nem akadályozza. Héra Színezőpasztáknak köszönhetően pedig bármilyen pasztell árnyalatra egyszerűen színezhető. Vakolt, meszelt vagy bármilyen korábban már más diszperziós festékkel festett beltéri falfelületre, gipszkarton felületre, fűrészporos tapétára felületi előkészítés után közvetlenül felvihető.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281093785
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Nincs adat |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Űrtartalom (l): | 10 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,8 kg |
| Magasság: | 29,4 cm |
| Szélesség: | 22,2 cm |
| Mélység: | 22,2 cm |








