Héra falfesték belső fehér 10 l
Cikkszám 5109996Termékleírás
Cikkszám 5109996
Matt, extra fehér falfesték vakolt, beton, gipsz karton és glettelt felületekre. Kiváló fedőképességű. Oldószermentes. Szagmentes. Könnyen hengerelhető. Pára-és légáteresztő Hozzáadott oldószert nem tartalmaz.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281091507
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,5 mm |
| Fényességi fokozat: | Extra matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | 3 - Mosásálló |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 30 °C |
| Feldolgozás: | Hengerek, ecsetek, kefék |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 0,12 ml |
| Megfelel alapként: | Régi festékr., Falburk., Gipszkart.,Vakolat, Beton |
| Űrtartalom (l): | 10 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 29,4 cm |
| Szélesség: | 29,4 cm |
| Mélység: | 22,2 cm |










