Héra falfesték belső fehér 2 l
Cikkszám 2102184Termékleírás
Cikkszám 2102184
Magas fehérségű, kiváló fedőképességű, könnyen eldolgozható beltéri falfesték, mely Aquakolor színezőpasztával színezhető. Festés előtt Héra Falfix beeresztő használata ajánlott. Kiadósság: 9 m2/l/réteg. A felvitelt követően 2 h elteltével festhető át. Felvitele 2-3 rétegben javasolt.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281058074,5995061999149
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Anyag alapja: | Vízzel hígítható |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,04 mm |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 25 °C |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 9 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat,gipszkarton,kemény PVC, fa |
| Űrtartalom (l): | 2 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,04 kg |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |







